Filozofická fakultaPrešovskej univerzity v Prešove

Interview Day

Milí kolegovia,

je tu skvelá príležitosť zorientovať sa a naštartovať svoju profesijnú kariéru. Interview Day, ktorý sa chystá na pôde našej fakulty Vám pomôže nájsť si svojho budúceho zamestnávateľa.

Podujatia sa podľa predbežnej informácie zúčastnia zamestnávatelia:

TableTalk Diskusia: Amazon, Accenture, Your Choice, Skrivanek

Interview: Amazon, Accenture, T-systems, Your Choice, Holcim Business Services, Lugera, Skrivanek, Natek

Počas TT diskusie môžete zistiť, aké pracovné ponuky majú zamestnávatelia, aké sú podmienky na prijatie, možnosti rastu, plat, a pod. Zvyčajne tu ide o skupinu študentov a jedného zamestnávateľa pri stole – rozhovor cca 15 minút a potom sa študenti posúvajú k ďalšiemu stolu, kde je ďalší zamestnávateľ. Študenti môžu ďalej absolvovať prescreeningový pohovor, kde sa predstavia zamestnávateľovi a odovzdajú mu svoje CV (nie je podmienkou, ale je to super príležitosť).

Pozrite si detailnejšie info a rady od organizátorov projektu tu.

Očakáva sa, že študenti/uchádzači by mali mať znalosť cudzieho jazyka aspoň na úrovni B2.

Podujatie sa uskutoční v stredu 29.3.2017 a potrvá cca 2 a pol hodiny (8:30 - 11:00). Ak si na mieste nenájdete zamestnávateľa, určite získate skúsenosti, aké otázky môžu padnúť pri Vašich výberových konaniach, zistíte aké sú očakávania súčasných zamestnávateľov.

POZOR!!! Termín na prihlasovanie predĺžený do piatku 24.3.2017!!!

Keďže priebeh akcie je potrebné plánovať podľa počtu záujemcov, prosím Vás, aby ste sa prihlásili prostredníctvom online formulára.

Dokumenty na stiahnutie